poniedziałek, 10 września 2012

MyAsia.pl - swatche lakierów i KONKURSTa notka jest specjalna. Specjalna, bo konkursowa i łącząca się tym najświeższym filmikiem na moim kanale.

Jakiś czas temu dostałam kilka kosmetyków od sklepu MyAsia. O pierwszym z nich czyli o maseczce mogliście (i dalej możecie) poczytać TUTAJ. Wszystkie kosmetyki zobaczycie w tym filmiku:


W notce skupię się jednak na lakierach do paznokci, konkretnie na ich odcieniach. Pierwszy na tapecie jest nr 15. Przepiękny mleczny beż, który kryje przy dwóch warstwach. Na zdjęciach poniżej możecie zobaczyć go zarówno w wersji saute jaki z lakierowo-foliowo-nożyczkowym zdobieniem.

lioele
lioele2
lioele3

Drugi w kolejce jest nr 22 czyli rozbielona brzoskwinia. Z początku wydawało mi się, ze moje dłonie wyglądają w połączeniu z nim jak grabie nałogowej palaczki, ale ostatecznie bardzo się do tego odcienia przekonałam.

lioele4 
lioele6
lioele6
lioele7

I teraz najlepsza część czyli konkurs. Do wygrania  są trzy nagrody.

Pierwsza to Lioele Water Drop BB Cream.


Jęsli chcecie go wygrać zostawcie komentarz z odpowiedzią na pytanie konkursowe w komentarzach pod filmikiem --> TUTAJ

Pozostałe dwie nagrody to:
- Lioele Vita Shake Pack- Zestaw mini produktów Lioele (2 kremy BB+krem pod oczy) oraz lakier do paznokci (tutaj niestety z wiadomych przyczyn zdjęcia nie ma)

Aby mieć szansę wygrać którąś z tych dwóch nagród komentarz należy zostawić pod tym postem. W komentarzu powinna się znaleźć Wasza odpowiedz na pytanie:

„Z czym Ci się kojarzy Azja?”

Poniżej umieszczam cały regulamin. Przeczytajcie go proszę UWAŻNIE, wtedy będziecie wiedzieć, co oprócz odpowiedzi na pytanie musicie jeszcze zrobić.


Regulamin konkursu:


I. POSTANOWIENIA OGÓLNE

§ 1
Niniejszy regulamin określa warunki, na jakich odbywa się konkurs "rozdanie kosmetyczne", zwany dalej „Konkursem". Przedmiotem Konkursu jest wybór 3 najoryginalniejszych odpowiedzi na pytanie " Z czym kojarzy Ci się Azja?" Konkurs odbywa się na youtube.com/theoleskaaa i theoleskaaa.blogspot.com

§ 2

Organizatorem Konkursu jest kanał „TheOleskaaa”. Sponsorem konkursu jest MyAsia.pl

§ 3

Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
§4

Konkurs trwa od 10 września 2012 do 17 września 2012

II. UCZESTNICY KONKURSU

§ 5

Uczestnikami Konkursu mogą być osoby pełnoletnie, oraz osoby niepełnoletnie posiadające zgodę rodziców które odpowiedzą na pytanie i polubią profil Sponsora na Facebooku  http://www.facebook.com/MyAsiaBeauty, 

§ 6

Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy ani osoby pozostające w stosunku zlecenia lub w innym stosunku prawnym, do którego stosuje się przepisy o zleceniu z Organizatorem Konkursu oraz członkowie rodzin wskazanych osób, do drugiego stopnia pokrewieństwa.

§ 7

Administratorem danych osobowych uczestników Konkursu jest Organizator. Dane osobowe przekazane Organizatorowi przez wyłonionych laureatów Konkursu będą przetwarzane w celu realizacji Konkursu. Dane osobowe mogą być także przetwarzane, gdy jest to niezbędne dla wypełnienia prawnie usprawiedliwionych celów administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie uniemożliwi laureatom otrzymanie nagród.

III. ZASADY I PRZEBIEG KONKURSU

§ 8

1. Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu i przyznaniem nagród czuwają Osoby Odpowiedzialne powołane przez Organizatora.

2. W konkursie wytypowanych zostanie trzech zwycięzców

§ 9

1. Każdy z uczestników Konkursu może zamieścić tylko jedną odpowiedź na pytanie.

2. Zgłaszając się do Konkursu, uczestnik oświadcza i potwierdza, że zgłoszona przez niego Odpowiedź Konkursowa jest jego autorstwa oraz, że przysługują mu autorskie prawa majątkowe i osobiste do tego tekstu, w tym prawo do wysyłania jej na Konkurs.

3. Rozstrzygnięcie Konkursu (opublikowanie wyników) nastąpi po 18 września 2012

4. Dane laureatów zostaną opublikowane na stronie https://www.facebook.com/TheOleskaaa  przez Organizatora pod nazwą „Rozdania– wyniki”

5. Biorący udział w konkursie decyduje się na publikacje swojej odpowiedzi na https://www.facebook.com/TheOleskaaa

IV. NAGRODY
§ 10  
1. W konkursie przewidziano 3 nagrody – 1 Lioele Water Drop BB Cream, 2 Lioele Vita Shake Pack (zestaw maseczek do twarzy) 3.  Zestaw mini produktów Lioele (2 kremy BB+krem pod oczy) oraz lakier do paznokci

V. REKLAMACJE
1.Reklamacje związane z konkursem  będą przyjmowane na adres email: theoleskaaa@gmail.com  w terminie 7 dni od dnia ogłoszenia wyników konkursu.
2.Uwzględnieniu będą podlegały tylko takie reklamacje, które zawierają dokładne dane osoby składającej reklamację oraz dokładny opis reklamacji.
3.Reklamacje będą rozpatrywane przez Organizatora w terminie 21 dni od ich otrzymania.
4.Decyzja organizatora w sprawie reklamacji zostanie przesłana uczestnikowi, który złożył reklamację na adres mailowy, z którego została przesłana reklamacja. Decyzja organizatora jest ostateczna.

VI. POSTANOWIENIA KOŃCOWE
§ 11
1. Zgłoszenie uczestnictwa w Konkursie oznacza wyrażenie przez uczestnika Konkursu zgody na zamieszczenie niektórych danych wymienionych w § 9 (w szczególności imienia i nazwiska)

2. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad Konkursu nawet w trakcie jego trwania. Informacja o zmianach będzie umieszczona pod nagraniem na www.youtube.com/theoleskaaa.  Zmiany wchodzą w życie z dniem ich ogłoszenia na stronie internetowej.

3. Organizator nie ponosi kosztów związanych z dostarczeniem zgłoszeń konkursowych przez uczestników Konkursu.

4. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za problemy techniczne, powstałe w trakcie przesyłania zgłoszeń konkursowych i wynikające z nich opóźnienia w nadejściu zgłoszeń.

5. Sponsor ponosi koszty przesyłki nagród przyznanych w Konkursie.

6. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminów: rozpoczęcia i zakończenia dodawania zgłoszeń konkursowych, rozpoczęcia i zakończenia głosowania oraz publikacji wyników Konkursu.

7. W przypadku naruszenia Regulaminu przez uczestnika, Osoby Odpowiedzialne powołane przez Organizatora mogą go wykluczyć na każdym etapie Konkursu.

8. W kwestiach nieuregulowanych Regulaminem stosuje się przepisy kodeksu cywilnego.

9. Zgłoszenie do konkursu jest równoznaczne z akceptacją warunków zapisanych w niniejszym Regulaminie.

Dla osób, którym się nie powiedzie oraz dla wszystkich czytelników bloga przygotowany został rabat w wysokości 15% na cały asortyment sklepu. Należy wpisać tylko nazwę kodu rabatowego (theoleskaaa) w pole pod „menu sklepu”. Po zaakceptowaniu ceny wszystkich produktów będą wyświetlać się z 15% rabatem.

Uff;) No to powodzenia:)!!!
Posted By: TheOleskaaa

MyAsia.pl - swatche lakierów i KONKURS

Share:

Post a Comment

Facebook
Blogger

41 komentarzy:

 1. Azja ? Z tym ,że jest to największy kontynet na Ziemi . Jest tam wspaniała tajga , tundra . Są tam zarówno pustynie jak i lasy . Azja jest piękna .

  OdpowiedzUsuń
 2. piękny ten lakier - w konkursie nie wezmę udziału, bo już dostałam wyróżnienie u Black Dresses - dam szansę innym :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gdy słyszę słowo Azja przypomina mi się lekcja WOSu w ogólniaku, gdzie nauczyciel opowiadał nam, że Azjatki mają o tyle szczęście, że pięknie się starzeją. Ciężko jest określić wiek Azjatek z uwagi na to, że ich twarz nie zdradza przebytego już wieku:)
  PS To pewnie zasługa tych kremów BB;P:P

  OdpowiedzUsuń
 4. Azja??? kojarzy mi się ze wszystkimi tanimi przedmiotami na których jest napisane MADE IN CHINA :D

  OdpowiedzUsuń
 5. piękne kolor lakierów, a i zdobienie urocze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Azja..Ojej, Azja kojarzy mi się najbardziej z kolorową i różnorodną kuchnią. Gdzie się nie obejrzę piękne kolory, między którymi nie znajdziesz dwóch takich samych. Smaki potrwa, które sprawiają, że Twoje kubki smakowe i podniebienie przeżywają swojego rodzaju eksplozję. Eksperymentalne dania deserowe, które można zrobić samemu, czytając jedynie instrukcję:) Roślinność, która można spotkać tylko tam, egzotyczne zwierzęta, do których mieszkańcy podchodzą z ogromnym luzem. Stroje, tutaj kimono, z materiałów na których widok cały świat patrzy z zazdrością. Kultura, która w niektórych miejscach odbiega od wszelkich norm, a miejscami zachwyca. Szeroki wachlarz różnorodności. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. śliczne kolory, masz bardzo ładny kształt paznokci :)

  OdpowiedzUsuń
 8. śliczne te lakiery, oba! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Azja kojarzy mi się z zupełną odmiennością...inną kulturą, inną mentalnością, całkowicie innym podejściem do życia. Tam nawet kolory symbolizują coś innego niż gdziekolwiek indziej. Na hasło "Azja" widzę małe wioski położone wysoko w górach, niziutkich ludzi w tych śmiesznych stożkowych kapeluszach, jeżdżących na rozklekotanych rowerach lub niosących na plecach wielkie worki ryżu, zmęczonych życiem z dala od wielkich miast. Widzę domy budowane według zasad chińskiej architektury, z przedziwnymi wygiętymi dachami. Małe parterowe domki i dużo murków, szkoły, gdzie zamiast dzwonka usłyszeć można krótką melodyjkę-to wszystko zaczerpnięte ze wspomnień dzieciństwa, kiedy oglądało się anime, skądinąd też przecież wywodzące się z Azji. Widzę też przepiękne ogrody z altanami i mostkami. I buddę, śmiejącego się gdzieś w wysokich świątyniach, wokół których chodzą mnisi ubrani w pomarańczowe szaty. Wspomniałam o górach-gdzieś w tych wysokich górach hasają też pandy, najbardziej azjatyckie ze wszystkich misiów:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Azja kojarzy mi się z głodem, biedą,epidemiami, wyzyskiem ludzi, łamaniem praw człowieka, z ginącymi pandami, z komunizmem, powodziami. To ta zła strona. Oczywiście ten orient jest bardzo interesujący, uwielbiam sushi i ciągnie mnie na podróż w te rejony ale zastanawia mnie kto jest targetem w tych krajach dla tak drogich kosmetyków. Oczywiście chciałabym wygrać. Odpowiedź po prostu była szczera:))pozdr

  OdpowiedzUsuń
 11. Pierwsza myśl o Azji to kobiety dążące do ideału piękna, klasyczny taniec japoński, oryginalne jedzenie, wykształcone, zdecydowane gejsze,gra na tradycyjnych instrumentach, ceremonia parzenia herbaty, kaligrafia oraz sztuka dekoracyjnego układania kwiatów.

  OdpowiedzUsuń
 12. Azja - kolej transsyberyjska, niesamowicie ostre smaki i zapachy, bogactwo kolorów, przepełnione pociągi, najwyższe góry świata, różnorodność kultur, religii i filozofii, tłumy ludzi i pustkowia, owoce morza i herbata... Mogłabym tak wymieniać i wymieniać. :)
  Piękny ten beż z Lioele. ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Przepiękne te lakiery, ten jaśniejszy szczególnie fajny :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Azja kojarzy mi się z moją zbliżająca się kartkówką z państw i stolic Azji :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Azja kojarzy mi się z egzotycznością - każdy jest inny, wyróżnia się na swój sposób. Zazdroszczę Azjatkom ich włosów - ciemnych i prostych jak drut. No i te wymyślanie różnych produktów - takie pomysły tylko tam, made in China :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Azja kojarzy mi się z drobniutkimi kobietami ;) idealną skórą i makijażem - zastanawiające ile muszą spędzić czasu żeby tak wyglądać :)

  OdpowiedzUsuń
 17. azja- azja kolajrzt mi się z kobietami , które mają piękne brązowe , duuże oczy ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. Azja kojarzy mi się z sushi i kobietami z przepiękną cerą , które dążą do tego aby mieć ogromne oczyska i dłuższe nogi .

  OdpowiedzUsuń
 19. Piękne kolory lakierów! :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Azja kojarzy mi się z : dobrą na mój gust (k-pop, j-rock) dziewczynami o pięknej urodzie, dobrej kuchni i z pięknymi krajobrazami, do tego z ludźmi którzy mają oryginalny styl, nie boją pokazywać się przez ubiór samego siebie, są niezwykle kreatywni i odważni do tego na mój gust mają piękne uśmiechy - takie szczere aż człowiek sam się uśmiecha :).

  OdpowiedzUsuń
 21. Azja kojarzy mi się z pięknem ;) Moim marzeniem jest kiedyś przejść się po Tokijskiej dzielnicy "Shibuya" i zobaczyć tę różnorodność w modzie oraz makijażu, w innym miejscu na ziemi chyba nigdy nie zobaczy się tylu ślicznych Gyaru ;). Ponadto kultura krajów jest tak różna od tej Europejskiej, że wręcz fascynująca <3.

  Twoja recenzja triple the solution naprawdę bardzo zachęcająca, trzeba poważnie pomyśleć nad kupnem ;>

  OdpowiedzUsuń
 22. Ja chętnie wezmę udział, jednak nie dziś- dziś moje czytanie ze zrozumieniem kuleje, tak więc lekturę regulaminu zostawiam sobie na jutro :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Azja kojarzy mi się z Indiami ;). Może dlatego, że tylko tam byłam z krajów azjatyckich. Polami ryżu, dziećmi cieszącymi się z cukierków/lizaków, deszczem,przeogromną ferią barw, tańcem, uśmiechem.

  OdpowiedzUsuń
 24. Azja kojarzy mi się kwiatem wiśni, intensywnymi zapachami, tradycją ponad wszystko i gejszami które dbały o swoją cerę i włosy, które z makijażu robiły ceremonię a ich strój przyćmiewał blask księżyca.

  OdpowiedzUsuń
 25. AZJA jest przepiękna! Kojarzy mi się z cudowną kulturą, różnorodnością, z modą i nowoczesną technologią. Chciałabym kiedyś zwiedzić Azję :)

  OdpowiedzUsuń
 26. powodzenie wszystkim, super nagrody :) / http://murphose.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Azja ? Z tym ,że jest to największy kontynent na Ziemi . Jest tam wspaniała tajga , tundra . Są tam zarówno pustynie jak i lasy . Azja jest piękna .

  OdpowiedzUsuń
 28. Azja to dla mnie krzaczki na papierze, drzewa wiśni i słowiki w ogrodach :) Azjaci kojarzą mi się z kultem pracy i uwielbieniem dla jogi a Azjatki właśnie z bb kremami , perfekcyjną cerą i makijażem oraz uwielbieniem do zdrowej żywności i śmiesznych piosenek :):):)

  OdpowiedzUsuń
 29. Trafione w dziesiątkę, niedawno byłam w Chinach. Niezapomniana wyprawa!
  Każdy kraj z czymś innym (wszystkie razem z Azją xD):
  Chiny - "made in China" , to tak dla poprawy humoru, a tak naprawdę z pięknymi krajobrazami.
  Korea - łamanie praw człowieka,// LG, Samsung ;P, cudowny język, przystojni chłopcy:)
  Japonia - nowoczesność, kultura, herbata,drzewa wiśni, gejsze, manga i anime, Harajuku , Toyota
  Indie - krowy xD Bollywood:)

  OdpowiedzUsuń
 30. Z czym mi się kojarzy Azja ? ? ? Hmm ... na pewno z tym , że jest to największy kontynent na Ziemi . Również kojarzy mi się z tanimi i dobrymi rzeczami , a także kwiatem wiśni , który świetnie pachnie i najchętniej złapała bym ten zapach do jakiegoś słoiczka i przywiozła do siebie aby mieć kawałek Azji u siebie w pokoju ... ;)
  Pozdrawiam ;*

  OdpowiedzUsuń
 31. Azja? Z moją ulubioną mieszanką chińska piersią i ryżem :)

  OdpowiedzUsuń
 32. Azja ?z dzikusami którzy zżerają wszystko ,począwszy od psów na małpach skończywszy .

  OdpowiedzUsuń
 33. W dzieciństwie słowo Azja kojarzyło mi sie z moim imieniem Asia ;) Teraz to słowo od razu wywołuje w mojej głowie obraz przepięknych, kolorowych strojów i makijaży Gejszy oraz wspaniałych ubiorów Hindusek, tak bogatych, że aż dech zapiera w piersi. No i oczywiście oryginalna uroda i Japonek i Hinduskich kobiet po prostu mnie powala :)

  Joanna
  kabanos_25@onet.eu

  OdpowiedzUsuń
 34. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 35. Azja kojarzy mi się przede wszystkim z sushi, dzielnicą Harajuku i jej specyficzną modą, cosplayami, magą, anime, Hello Kitty i cała firmą Sanrio, karate, które trenowałam będąc dzieckiem i świętem kwitnącej wiśni.
  mala_mik@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 36. Prześliczne kolory, a paznokcie masz perfekcyjne!!! Tylo pozazdrościć :))

  a tak na marginesie,
  od dawna mam Cię w blogrollu, może zechciałabyś chociaż dodać mój blog do obserwowanych? :* pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 37. Azja - słowo klucz, które otwiera w moim sercu szufladkę ze wspomnieniami magicznych chwil, jakie w niej przeżyłam. Kojarzy mi się z irytującym odgłosem insektów siedzących wysoko w drzewach (w środku miasta); wilgotnym, upalnym powietrzem przez które cały makijaż spływa po 5 minutach od nałożenia; ostrymi daniami, po których chce się pić jeszcze bardziej (przy 40-stopniowym upale); setkami skuterów i motorów trąbiącymi na wszystkie strony bez powodu... ale kojarzy mi się także, a może przede wszystkim: z cudownymi krajobrazami niespotykanymi nigdzie indziej na świecie; z kobietami noszącymi zwiewne sukienki z koronki i szyfonu nawet na górskim szlaku; z ubraniami i butami wśród których trudno znaleźć model bez brylancika, brokatu czy kokardki; z otulającym zapachem kadzideł unoszącym się w każdej świątyni oraz z pewnym szalonym Chińczykiem, który za kilka tygodni pokona te 8 tysięcy kilometrów do Szczecina, by (tak podejrzewam) spytać czy zechcę zostać jego żoną...;)

  Ewa (quaalude@wp.pl)

  OdpowiedzUsuń
 38. przepiękny kolor lakieru Lioele

  OdpowiedzUsuń

O mnie

© TheOleskaaa Dostosowanie szablonu: one little smile