czwartek, 30 czerwca 2011

Akrylic paints set for begginers / Zestaw farbek akrylowych dla początkujących + first nailart / pierwsze zrobienie

I have always wanted to create masterpieces like other girls using acrylic paints. Few days ago I have receives package from BornPrettyStore.com with all these goodies (sorry fir the low quality of pictures but it was late in the evening when I was taking them;(

Zawsze zazdrościłam dziewczynom, które tworzyły cuda na swoich za pomocą farbek akrylowych. No i kilka dni temu dostałam z BornPrettyStore.com paczuchę z tymi oto cudownościami: (wybaczcie kiepskiej jakości zdjęcia, ale robiłam je jak było już późno:( Set, which you can find here (click) consists of 12 acrylic paints in different colours, two nailart brushes and two nailart palettes. In my opinion it is a perfect set for beginners like me;)
The only thing that I am not sure about is whether the form of the packaging of paints, the tube , is a good idea. I am afraid that when there will be less and less paint in the tube I will have some problems with getting anything out of it.

W zestawie, który znajdziecie dokładnie po tym linkiem (klik) znajduje się komplet 12 farbek akrylowych w różnych kolorach, dwa pędzelki do zdobienia i dwie palety do mieszania farbek. Moim zdaniem idealny set dla początkującej w tym temacie osoby takiej jak ja;) Jedyne, do czego nie jestem do końca przekonana, to opakowania farbek, czyli tubki. Obawiam się, ze jak farbki będzie mniej mogę mieć problemy, aby ją z tej tubki wycisnąć.

My excitement was so big that I had to try all these goodies out. I know what my nailart is nothing really outstanding or even good but it was just testing the waters;)

Stan podekscytowania zestawem osiągnął taki poziom, że po prostu musiałam go wypróbować. Rewelacji nie ma, ale mam nadzieję, że się nauczę. Pierwsze koty za płoty;)

  
For my background I have used Magnetic Force by LA Colours – coral with golden shimmer, perfect for summer. I have two coats on my nails but when I am looking at it right now I think that with three coats it would be better.


Kolor tła to Magnetic Force z LA Colours – koral ze złotą poświatą, idealny na lato. Na paznokciach mam dwie warstwy, ale jak tak teraz na niego patrzę to wydaje mi się, że przydałaby się trzecia. 
Posted By: TheOleskaaa

Akrylic paints set for begginers / Zestaw farbek akrylowych dla początkujących + first nailart / pierwsze zrobienie

Share:

Post a Comment

Facebook
Blogger

5 komentarzy:

 1. Kuszą mnie takie farbki :) Ale w sumie nie mam czasu zazwyczaj pomalować paznokci lakierem a co dopiero wzorki :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale fajny zestaw! No, to teraz czekam na same pełne wzorków mani! :D
  Lakier śliczny, uwielbiam takie korale na lato :)

  OdpowiedzUsuń
 3. no cóż, kto powiedział że maluje się tylko w przedszkolu :) duże dziewczynki też coś potrzebują :) subtelny mani i bardzo ładny, czekam na więcej!

  OdpowiedzUsuń
 4. Co tydzień wybierane są u mnie na blogu paznokcie tygodnia. Może masz ochotę wziąć udział w zabawie?
  lady-flower123.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja to bym chciała żeby Oleska zrobiła mi paznokcie :P

  OdpowiedzUsuń

O mnie

© TheOleskaaa Dostosowanie szablonu: one little smile