poniedziałek, 11 kwietnia 2011

Joko week Day 1 Champagne / Tydzień z Joko Dzień 1 Champagne

Zaczynamy tydzień z lakierami Joko Cosmetics z serii Find You Colour. Jako pierwsze zaprezentuje Wam Champagne – mleczne połączenie różu z beżem o delikatnie perłowym wykończeniu. Chyba nie mój kolor. Ma kiepskie krycie (na zdjęciu 3 warstwy i dalej nie jest idealnie) no i to wykończenie jakoś mi nie pasuje. Na zdjęciach wygląda jednak dużo lepiej niż w rzeczywistości.
Let’s begin week with Joko Cosmetics nail polishes from Find Your Colour collection. As the first one I want to show you Champagne – milky combination of beige and pink with a slightly pearl finish. But I think it’s not my shade. The coverage is rather poor ( there are 3 coats on the picture and still it is not ideal) and this finish is not in my type. On pictures it looks much better than in reality.


Lakiery z tej serii maja szerokie pędzelki. W sumie nie wiem czy lubię je czy nie, wiem że nie wszystkim pasują. Poniżej macie porównanie do pędzelka z lakierów Colour Alike.
Polishes from this collection have wide brushes. I don’t know if I like them or not, I what I do know is that not everyone likes them. Below you have comparison to brush from Colour Alike polishes.

Produkt został mi wysłąny w celu zrobienia recenzji/ This product was sent to me to do a review
Posted By: TheOleskaaa

Joko week Day 1 Champagne / Tydzień z Joko Dzień 1 Champagne

Share:

Post a Comment

Facebook
Blogger

9 komentarzy:

O mnie

© TheOleskaaa Dostosowanie szablonu: one little smile