niedziela, 17 kwietnia 2011

Alternatywne zdobienie paznokci / Alternative nail art

Recently I didn’t have time and I didn’t play with any nail art. However weekend was for me an occasion for little craziness not only in my make up but also on my nails. I have decided to try out something new – new for me – nail art stickers.
Ostatnio nie miałam czasu i nie bawiłam się w żadne zdobienia. Weekend był jednak dla mnie okazją do małego szaleństwa nie tylko w makijażu ale też na paznokciach. Postanowiłam wypróbować coś nowego - nowego dla mnie – czyli naklejki ze zdobieniem.
My first time was not the most successful . Firstly the stickers are to narrow and there are blank spaces on the sides of my nails. Secondly stickers are made out of foil which wrinkled very much.
Mój pierwszy raz z tym czymś nie był zbyt udany. Po pierwsze naklejki są zbyt wąskie i po bokach zostały mi puste miejsca. Po drugie folijka z której zrobione są naklejki bardzo mi się pofałdowała.


My second time was a little bit better. For my background colour I have chosen Fresh Grape from Joko, which I think matches perfectly the design of the sticker that I have chosen. On the pictures the surfaces still seems to be very wrinkled by in reality it did not show up that much. What is more I really liked the effect it gave on my nails (notwithstanding my dry cuticles, which I am trying to moisture as far as possible)
Za drugim razem było już lepiej. Wybrałam jako tło odcień Fresh Grape z Joko, który dobrze komponował się z wybranym przeze mnie wzorem naklejki. Na zdjęciach powierzchnia paznokci ponownie wygląda na bardzo pofalowaną, ale w rzeczywistości prawie nie było tego widać. Co więcej efekt nawet mi się spodobał (pomimo fatalnego wyglądu moich skórek, które nawilżam jak tylko się da).

I think that such stickers are not good for every day but for a party they will be fantastic solution. One sec and are nails are done.  You can buy them at BornPrettyStore And what do you think about such nail experiment?
Myślę, że taki naklejki na pewno nie nadają się na co dzień, ale od święta, na imprezy itp. będą po prostu idealne. Chwila i mamy gotowe zdobienie. Możecie je kupić na BornPrettyStore. A Wy jak podchodzicie do takich paznokciowych eksperymentów?
Produkt został mi wysłąny w celu zrobienia recenzji/ This product was sent to me to do a review
Posted By: TheOleskaaa

Alternatywne zdobienie paznokci / Alternative nail art

Share:

Post a Comment

Facebook
Blogger

10 komentarzy:

 1. Wzór jest bomba, widziałam podobne z Sally Hansen. Daj znać czy łatwo się nakłada i czy dobrze się 3ma. Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. jak miałam 15 lat, bawiłam się wzorkami i zdobieniem. teraz przestało mnie to interesować, więc tego typu eksperymenty nie zachęcają mnie. wolę jednolite kompozycje. mniej to więcej ;) więc ja podziękuję. ale pomysł świetny, wszystko co oszczędza nas czas jest cool:D

  OdpowiedzUsuń
 3. fajna alternatywa ale ja nie mam cierpliwości ani do zdobień ani nawet do takich naklejek :) fajny wzorek, na twoich pazurkach wygląda bardzo ładnie.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Pamietam jak mialam moze ze 12 lat to moja siostra miala takie naklejki na paznokcie...hehe...nie ten wzor,ale podobne byly...a bylo to dobre 15 lat temu...tez domalowywala lakierem...:)

  Ale wygladaja swietnie,i wzor rewelacyjny...:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Smiechowe :] Podoba mi sie ten wzorek :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładny manicure, nigdy wsumie nie korzystałam z nalepek

  OdpowiedzUsuń
 7. niby maja byc ulatwieniem - raz dwa na szybko . znajac mnie nameczylabym sie a efekt bylby marny ;) . takie najlejki do mnie nie przemawiaja choc dobrze zrobione faktycznie daja ciekawy efekt.

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajnie to wygląda. A jak jak długo utrzymują się one na paznokciach ?

  OdpowiedzUsuń
 9. O, to coś dla mnie bo ja czasem zbyt leniwa jestem, żeby malować paznokcie i czekać aż wyschną :P

  OdpowiedzUsuń
 10. jak długo sie trzyma na pazurkach i jaka jest ich cena? :)

  OdpowiedzUsuń

O mnie

© TheOleskaaa Dostosowanie szablonu: one little smile